Birlikte İ.K.; Ülkemizde insan gücüne katkı sağlayacak stratejilerin geliştirilmesinde ve uygulanmasında öncü rol üstlenmek amacı ile hareket eden bir sivil toplum örgütüdür.

 

Türk Milleti Tarih Yazdı

Saygıdeğer Türk Milleti,

15 Temmuz 2016 gecesi tarihimizin en karanlık gecelerinden birini yaşamış bulunmaktayız. Vatanımızın bölünmez bütünlüğüne kasteden asker kıyafetleri giydirilmiş terör örgütü üyelerince darbe girişiminde bulunulmuştur.

Bu hain girişim karşısında sessiz kalınmamıştır. Kahraman polislerimiz,  tarihin her döneminde imzası bulunan Türk milleti ve asker kılığındaki terör örgütü mensuplarının emirlerine itaat etmeyen gerçek Türk askerlerimiz ile birlikte mücadele etmenin tarihi değiştirebileceğini bir kez daha dünyaya gösterdik.

 Öncelikle Allah’ın(cc) yardımı ve O’nun inayetiyle birlikte Sayın Cumhurbaşkanımızın kararlı duruşu ve silahı olmamasına karşın göğsünü siper etmeye hazır yüzbinlerce vatandaşımız ile bu elim imtihanı kararlılıkla vermiş bulunmaktayız.

Hiç düşünmeden kendi canını ortaya koyan ve şehitlik makamına erişen güvenlik güçlerimize ve vatandaşlarımıza Allah’tan(cc) rahmet diliyoruz.

İnanıyoruz ki bu imtihan, Türk milleti olarak hepimizin birliği, beraberliği ve geleceğe emin adımlarla yürümesi adına önemli mesajlar içermektedir.

Allah(cc), milletimizi böyle kötülüklerden ebediyen korusun.

Allah(cc) yar ve yardımcımız olsun.

Ali BEKTAŞ
Yönetim Kurulu Başkanı

Kategori: Birlikteik

Ali Bektaş
Temmuz 22, 2016
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kullanıcı Girişi

E-Posta Adresi

Şifre

Şifremi Unuttum!

Kayıt Ol!